TOP Hotel Praha hostil historicky první mezinárodní konferenci šéfů euroskeptických stran

18. 12. 2017 9:21:13
Místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda Strany přímé demokracie (SPD) Tomio Okamura dokázal nejenom to, že chce prosazovat vše, co slíbil občanům ve volbách, ale že se nebojí.

Řečeno Topolánkovou mluvou, že je to opravdu kus chlapa s gulema. Podařila se mu neuvěřitelná věc. V naší socialistickým evropským neomarxismem postižené zemi uspořádat v největším evropském hotelu vyznamenaném mnoha mezinárodními oceněními, Dohnalově TOP hotelu Praha, obrovskou tisícihlavou mezinárodní konferenci šéfů euroskeptických stran sdružených v europarlamentní frakci Evropa národů a svobody. Konferenci na podporu svého snu - vysvobození naší země z diktátu neomarxistické Evropské unie. Nejenže již tento nápad je hodný obdivu, ale co víc, Tomio Okamura dokázal, že za ním do Prahy přijela skutečná esa evropské politiky, předseda holandské Strany pro svobodu Geert Wilders a předsedkyně francouzské Národní fronty Marine Le Pen. Politici, kteří se snaží zachránit křesťanskou Evropu proti přívalu muslimských hord pozvaných do ní nezodpovědnou kancléřkou Merkelovou. Opravdu mohutné bylo jejich přivítání v kongresovém sále spolu s Tomiem Okamurou, jehož hnutí SPD stojí u zrodu této akce v rámci Evropa národů a svobody, které formálně vede francouzská Národní fronta.

Geert Wilders Tomiu Okamurovi pogratuloval k významnému zisku hlasů ve volbách a konstatoval, že jeho úspěch byl povzbuzením pro všechny podobně smýšlející politiky: “Jste národ hrdinů,” vzkázal nám Čechům. EU je podle Wilderse monstrum, které k nám chce přestěhovat islámský svět, což by znamenalo katastrofu. „Proto chceme žít bez ní. Naše identita není zakořeněna v Mekce. Naše evropská kultura a tradice z nás dělá to, čím jsme. Stojíme v čele nové Evropy. Nikdy se nesmíme vzdát. Tomuto říkáme spolu s Vámi ne, nikdy!“ A česky zakončil působivě projev zvoláním: „Tomio na Hrad!“

Marine Le Pen ve svém projevu mj. uvedla, že je šťastná, že se tu takto sešli, aby zavedli model, který bude alternativou současné EU, která podle ní končí s dechem, stejně jako Merkelova, která se jí snaží udržet nad vodou za každou cenu. Naším cílem v dalších volbách do evropského parlamentu nebude získat větší počet křesel, ale převzít otěže. Měli bychom vypracovat chtěnou a nenucenou spolupráci takzvaně na míru. Chceme spolupráci, kde si každý člen zvolí svou hospodářskou spolupráci. Naším cílem je navrátit každou zemi jejím národům. Není času nazbyt, ať žijí evropské národy,” ukončila za mohutného potlesku tisíce delegátů na konferenci.

V průběhu konference byla dále zkritizována nehorázně diktátorská a v současné době již životunebezpečná politika evropských mandarínů pod vedením vysoce nezodpovědné a pyšné kancléřky Angely Merkelové. Ano, životunebezpečná, protože rozpoutání divoké migrace pozváním milionů muslimských mladíků do civilizované Evropy, z nichž mnozí mají za jediný svůj sen vyvraždit mírumilovné domorodé pohany, aby se dostali se nebe, je opravdu pro život nebezpečné. Na prstech této fanatičky již ulpěla krev stovek nevinných lidí a dětí, nepočítaje v to tisícovky zoufalých pozůstalých.

Italský člen Ligy severu Bianchi zase uvedl, že Islámský terorismus je již celosvětový problém. Politika, která podporuje jiný model, než je tradiční rodina, je politikou sebevrahů. Jsme nuceni popírat to, kým jsme, abychom náhodou neurazili nově příchozí, například nás nutí říkat pěkné svátky místo pěkné Vánoce.“

Člen europarlamentu z Velké Británie připomenul náznaky úspěchů stran, které bojují proti divoké migrační politice Angely Merkelové, a za bouřlivého potlesku poděkoval České republice, Maďarsku, Polsku či Rakousku za odpor proti politice EU. „EU se stala továrnou masové migrace a díky vám máme možnost získat budoucnost našeho kontinentu opět do svých rukou.

Jiří Kobza z SPD uvedl, že tato země je naše a že uděláme vše pro to, aby se stala dědictvím i pro naše potomky. Mainstream má peníze, moc, média na své straně a další zdroje. Je však něco, co nemá. A to pravdu. „Postavme hráze dříve, než přijde povodeň. Náš člun, který nás poveze po hladině potápějící se Evropy, se jmenuje czexit. Chceme Evropu, kde sice nebudou ostnaté dráty, ale státy si budou samy vybírat, koho přijmou na své území.“

Vstupní hala TOP hotelu Praha je opravdu nádherná

Na konferenci zazněly zkrátka výroky, které pohladí duši každého, kdo chce žít ve svobodné křesťanské evropské zemi. Výroky, které díky diktátu zfanatizovaných promuslimských bruselských politiků nesmíme říkat.

Tomio Okamura konferenci uzavřel odvážným prohlášením, že nejlepší obrana před islámským terorem je nemít u nás islám: Trend, který Schulz, Merkelová a Juncker plánují, je předem mrtvý. Nechceme zánik našich hodnot a identity v totalitním evropském muslimském státě!“ Pogratuloval také členům Svobodné strany Rakouska FPÖ, jejíhož předswedu Heinze Christiana Stracheho pokládá za přítele, který tento víkend dojednal účast ve vládě. “Všechny velké mocné říše, kterých jsme byli součástí, zanikly.

Pro úplnost je třeba dodat, že před TOP hotelem Praha nedokázali naši policisté udržet pořádek a protestujícím v čele s Peszynskim, Štětinou, Hayto Okamuou, Kostlánem z Romea a dalšími nechali před hlavním vchodem utvořit tzv. Uličku hanby, takže pozvaní významní evropští politici museli přicházet po pěší zóně zadním vchodem. Britská europoslankyně byla těmito levičáky dokonce napadena a vyděšeně žádala o pomoc policii, aby ji před tou fašistickou špínou ochránili. Nicméně jejich protesty, abychom se stali muslimskou zemí, nebyly oslyšeny.

Před několika dny oslavil největší pražský a evropský hotel, TOP hotel Praha, své 22. narozeniny a vyhlásil začátek zimní sezóny. Když jsem byla na této oslavě, nenapadlo mne, že zanedlouho budu svědkem toho, že zimní sezónu otevře tak historicky dějinnou událostí, a nezbývá než za to poděkovat jeho strůjci a majiteli Ing. arch. Vladimíru Dohnalovi (na obr. vlevo) a generálnímu řediteli Ing. Radku Dohnalovi.

Úvodní snímek převzat z archivu SPD, ostatní snímky Ivana Haslingerová, Fragmenty

Autor: Ivana Haslingerová | pondělí 18.12.2017 9:21 | karma článku: 0.00 | přečteno: 30x


Další články blogera

Ivana Haslingerová

Ať žijí naše neomerxistická probakalovská veřejnoprávní média

Dvě naše tzv. veřejnoprávní média Česká televize a Český rozhlas předložila ve čtvrtek 27. září 2018 Sněmovně své výroční zprávy. Je v nich potvrzeno to, co o ČT neustále zdůrazňuje ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup,

29.9.2018 v 19:01 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 7 | Diskuse

Ivana Haslingerová

Německo propagandistický mýtus vs. pravdivá realita

První poprázdninová veřejná akce Institutu Václava Klause (IVK) proběhla sice v tradičních prostorách Autoklubu Praha, ale s netradičním tématem, který by se rozhodně nelíbil populární kancléřce Merkelové.

26.9.2018 v 8:48 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 5 | Diskuse

Ivana Haslingerová

Svoboda projevu a právo na pravdu

V sále Státních aktů Poslanecké sněmovny parlamentu ČR uspořádal místopředseda Zahraničního výboru parlamentu za Stranu svobody a přímé demokracie Mgr. Jiří Kobza konferenci s názvem Svoboda...

17.9.2018 v 9:51 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 13 | Diskuse

Ivana Haslingerová

Klaus jr. podporuje v boji o Senát svobodomyslného a odvážného pravičáka Jakla

Předseda sněmovního Školského výboru Václav Klaus jr. překvapil některé novináře tvrzením, že do Senátu ČR podpoří ředitele politického odboru bývalého Hradu a nyní Institutu Václava Klause, osobního tajemníka jeho otce,Jakla.

31.8.2018 v 11:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 34 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Vilém Ravek

Zeman asi chce oslavit 100. výročí vzniku Československa studenou občanskou válkou.

Zeman vyzval ke zrušení Senátu. S ohledem na výsledek voleb to evidentně znamená výzvu k studené občanské válce.

15.10.2018 v 19:47 | Karma článku: 23.52 | Přečteno: 558 | Diskuse

Jan Dvořák

Proč by měl premiér předstírat, že volil?

Premiér se stal terčem kritiky, protože ve druhém kole nešel volit, čímž prý dal velmi špatný příklad veřejnosti, která se pak ve ztečené míře obtěžovala k urnám jít.

15.10.2018 v 19:29 | Karma článku: 13.86 | Přečteno: 303 | Diskuse

Karel Trčálek

Otevřený dopis panu Liboru Čermákovi

Kolik je na světě polopravd? Jedna, dvě, tisíc, milión? Nebo snad můžeme mít polopravdu všichni, kteří jsme při smyslech? Pan Čermák si ovšem myslí, že má polopravdu jen on. Trochu smutné...

15.10.2018 v 18:52 | Karma článku: 23.83 | Přečteno: 725 | Diskuse

Libor Čermák

Otevřený dopis panu Junckerovi

Vážený pane předsedo EK Junckere, považuji za velice skandální, jakým způsobem narušujete politickou stabilitu středoevropských zemí, a to včetně ČR a rozeštváváte lidi v nich. Jakým způsobem? To hned popíšu.

15.10.2018 v 17:13 | Karma článku: 38.56 | Přečteno: 1311 |

Aleš Merta

Pán předseda ODS se mýlí, pravdu má Andrej Babiš

Je nezpochybnitelným faktem, že ODS významně postavila svou předvolební kampaň na vymezení se k Hnutí ANO, přičemž argumentovala tím, že ANO je levicové hnutí, což dokládala vznikem vládní koalice ANO a ČSSD podpořenou komunisty.

15.10.2018 v 13:09 | Karma článku: 32.45 | Přečteno: 1996 | Diskuse
Počet článků 343 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1592

Pracovala jsem 23 let jako fyzik v Akademie věd ČR. Po nedobrovolném odchodu z ní se věnuji publicistice. V současné době jsem šéfredaktorkou Kulturně-hospodářské revue, jejíž jméno z důvodu reklamy nemohu uvést.

Najdete na iDNES.cz